A.R.G.O.

Hamlet (muzikál, 2012)

Divadlo Broadway
Premiéra 22. března 2012
Pohybová spolupráce: Petr Nůsek A.R.G.O.

Petr Nůsek k práci na muzikálu říká:
"Kolegové! Deset dní je na práci opravdu málo. Bez asistence Mirka Khuna by to šlo o dost obtížněji. Noid marodil, měl na to necelý týden, ale vyšli jsme ze vzájemných zkušeností z Robina Hooda a Ondra Ruml zavzpomínal na poslední společnou práci na Johance z Arcu. Výsledek je myslím nad očekávání dobrý – alespoň tak se vyjádřil nejenom režisér, ale i autor.
Pepa Vojtek , se kterým jsme se po celou přípravu velmi přátelsky pošťuchovali (on je přece frontman od Víti Vávry a já čtvrtinový šermíř :-)) nejenom nádherně, ale i poeticko-pateticky umírá, ale ještě v průběhu svého úmrtí velmi efektně drkotá ze schodů. Upozornění pro české stunt specialisty: nemám v tom prsty, jde o jeho invenci.

Souboj Hamleta s Laertem v provedení meč/štít rezonuje se současným filmovým swordfight stunt stylingem. Chybí už jenom let na lankách :-)"

Muzikál HAMLET Janka Ledeckého se po obrovském úspěchu v jihokorejském Soulu vrátil zpátky domů, do Prahy. V Soulu již nyní běží čtvrté uvedení tohoto muzikálu a je druhým nejprodávanějším muzikálem tamější scény (z několika set titulů!). V Praze byl uveden právě ve své přepracované světové verzi, jejímž autorem a režisérem je Robert Johanson.

V hlavní roli Hamleta účinkují Václav Noid Bárta a Ondřej Ruml, Ofélii ztvární Eliška Bučková. Dále hrají Janek Ledecký, Josef Vojtek, Marta Jandová, Kateřina Brožová, Josef Laufer, Martin Pošta, Tomáš Trapl nebo Richard Tesařík...

 



TOPlist